BMW складно назвати маркою автомобілів, якою володіють розсудливі водії. Так само, як і британський Ленд Ровер, ці автомобілі купують за покликом душі. Але якщо англійська машина хибує тим, що ламається більше, ніж їздить, то баварських машин проблемною являється прокладка між колесами і кермом. На пострадянських теренах, де “понти” відіграють ледь не головну роль у житті людини, BMW стало символом крутизни та успішності… Чи все ж таки тупості? Напевно, багато з вас бачили на дорогах автомобілі BMW, і значна частина водіїв доведе, що найневихованішими водіями являються саме водії цієї баварської марки. Зі свого власного досвіду можу підтвердити: за 8 років водійської практики автомобіль BMW надав мені дорогу лише один раз. Причому це враховуючи і ті випадки, коли я виступав у ролі пішохода й мав законну перевагу перед автомобілем. Зважаючи на таку безтолковість “мажиків” на нових дорогих BMW і просто “селян” на “бехах” кінця минулого століття, люди вже починають відверто глузувати з них. Так, у соцмережах з’явилися пости, у яких повідомляють про специфічний заводський брак автомобілів BMW.

BMW

Водії автомобілів BMW зазвичай поводять себе на дорозі надзвичайно неакуратно і невиховано, через що з них починають відверто глузувати, буцімто їхні машини із заводу несправні

Так, “стало відомо”, що із самого заводу автомобілі BMW випускають з непрацюючими поворотниками, а через несправність керма ці автомобілі кидає зі смуги на смугу. Гальмівна система час від часу починає відмовляти, особливо, якщо попереду пішохідний перехід або червоний сигнал світлофора. Насправді ж по Україні їздить чимала кількість авто цієї марки, зокрема, надзвичайно популярними стали BMW X5. Наприклад, за статистикою BMW входить у Топ-3 найпродаваніших преміальних машин Європи разом із Mercedes Benz, а у 2016 році стала номером один серед преміумів за продажами в Україні.

Найпопулярніші в Україні авто цього німецького виробника можна проглянути в останній підбірці з фестивалю техніки OldCarLand-2017!