Буквально кілька днів тому ми писали про те, яку машину зараз можна купити за 150 000 грн. У новому дослідженні, тепер уже обмеженому 200 000 грн, сьогодні вже виявилося, що з цього списку лишилося 5 машин, але одна з них –  раніше забутий нами Daewoo Matiz – нині за 107 000 грн. Чотири інших – Daewoo Nexia (140 000 грн), ZAZ Sens (175 000 грн), Saipa Tiba (187 900 грн) i Geely CK (136 900 грн). BYD F0 цього разу вибув зі змагань, навіть не почавши перегонів – з базовою ціною в 202 000 грн у нього не було шансів. Виявилося, що решта представників – це китайське авто однієї і тієї ж марки, лише різних моделей.

Китайське авто до 200 000 грн.

Тому Діловий регіон пішов далі і надав список авто, які ще можна купити за 200 000 грн. Крім вказаних, це таке китайське авто, як:

1.Geely GC2 – це міні-хетчбек А-класу, в якого навіть немає кришки бардачка. Від авто віє мінімалізмом, що однак йому личить. Треба визнати – це китайське авто все ж жіночий автомобіль, бо воно… жіночний! Двигун об’ємом 1,3 л. потужністю 84 к. с. Ціна – 161 900 грн.

фото Geely GC2, китайське авто

За характерну зовнішність автомобіль також має назву Panda

2. Geely GX2 – фактично це рідний брат GC2, але кросовер. Китайське авто виглядає трохи серйозніше, якість приблизно на тому ж рівні. Суворості додає мініатюрна запаска, підвішана на кришці багажника. Двигун той самий, що й у молодної “джильки”, ціна – 169 900 грн.

фото Geely GX2, китайське авто

В такій машині вже не соромно їздити і особі чоловічої статі – правда хіба що молодому хлопцеві, який нещодавно минув 18-річний поріг

3. Geely MK – ще один класик цієї китайської марки, який прийшов на ринок фактично з CK. Китайське авто той самий двигун, лише сучасніший дизайн і екстравагантну панель приладів. Машина також пройшла кілька модернізацій.

фото Geely MK, китайське авто

Спершу оригінальний дизайн тепер став звичним і асоціюється з бюджетним авто, правда сьогодні за доволі не бюджетну ціну

4. Geely GC5 – новачок з доволі суперечливим зовнішнім дизайном, але приємним і діловим стайлінгом салону. Мотор знову ж таки 1,5-літровий ,але тут він уже має іншу потужність – 106 к. с.

фото Geely GC5, китайське авто

Кузов має досить дивні лінії, які, на перший погляд, дещо негармонійні. Побачимо як машинка піде в Україні, бо крім цього з іншими характеристиками у неї все гаразд

Що ж, усі нові місця зайняті автівками марки Geely. Усі решта – старі знайомі з попередньої статті. Висновок дуже сумний – 200 000 грн за старими мірками менше 100 000 грн. Істина банальна, але неприємна. У цьому випадку вже дійсно витрачати такі кошти на авто, які мали би бути бюджетними, немає сенсу. Більше резону зачекати кращих часів або ж зібрати усі гроші й тікати, не озираючись, наприклад, в Америку.