Виявляється, компанія Paul Sadlon Motors ось уже майже чверть століття не може продати абсолютно нову модель Кадиллак – Cadillac Allante 1993 року випуску. Звісно, це не Cadillac Catera, що насправді являється ребрендингом напівгнилого Opel Omega, однак факт залишається фактом. Купе чорного кольору пропонують придбати за 77 743 канадських долара (приблизно 59 500 доларів США). Хоч ціна може здатися дещо завищеною, сам продавець стверджує, що головна перевага цієї машини в нульовому пробігові, що може зацікавити колекціонерів.

Cadillac Allante, Cadillac Catera, модель Кадиллак

Cadillac Allante – модель, що випускалася General Motors з 1986 по 1993 рік. Спочатку на автомобіль встановлювали 4,1-літровий 170-сильний двигун, але під час випуску його замінили на 4,5-літровий 200-сильний V8. А останні версії Allante йшли вже з 4,6-літровим 295-сильним мотором. Судячи з року випуску, саме такий двигун стоїть і в автомобілі, виставленому на продаж в Канаді. Втім, незалежно від мотора, можна сказати, що Cadillac Allante оснащений 4-ступеневим “автоматом” – трансмісія за весь час виробництва на цій моделі не змінювалася.
Cadillac Allante, Cadillac Catera, модель Кадиллак
Також Cadillac Allante цікавий тим, що ця модель Кадиллак була спробою General Motors випустити конкурента Mercedes-Benz SL. Спроба виявилася невдалою, приблизно настільки ж, як і виробництво Cadillac Catera, хоча американці доклали зусиль. Наприклад, організували для цього найдовший конвеєр у світі. Кузов Allante виготовлявся в Італії компанією Pininfarina, після чого він вирушав літаком на завод в Детройті, де вже здійснювалося фінальне збирання.

Для безперервної роботи “міжконтинентального” конвеєра з виробництва розкішного купе Allante навіть був розроблений спеціальний вантажний Boeing 747, а також розширена злітно-посадкова смуга в туринському аеропорту, звідки здійснювалося відправлення кузовів Pininfarina. На борту кожного літака містилося 56 “оболонок” для майбутніх автомобілів. На знімку – розвантаження літака, який прибув до США з Італії, 1980-і роки.

Cadillac Allante, Cadillac Catera, модель Кадиллак

Однак залишається питання: чому ж за такий довгий період канадському дилеру так і не вдалося продати Cadillac Allante, який вже став раритетним? Можливо, причина полягає в завищеній ціні на такий автомобіль. Наприклад, якщо вірити інтернет-оголошенням вартість аналогічного автомобіля 1992 року з пробігом близько 25 000 км не перевищує 11 000 доларів. А, по-друге, не виключено, що нове купе – це просто рекламний хід, яким канадська компанія користується, щоб залучити в свій шоу-рум нових клієнтів. Так чи інакше, дешевше буде купити просторий потриманий Cadillac Catera, ніж непрактичне купе з велетенським мотором.