У 2014 році Audi презентувала оновлену версію п’ятидверного купе – Audi RS7 Sportback Facelift, який був доопрацьований і вдосконалений.

Audi RS7 Sportback Facelift

Зовнішність нової Audi RS7 Sportback стала агресивнішою і спортивнішою, дизайнери зробили новий передній та задній бампер, світлодіодні LED-фари спереду і ззаду, а також використали матові алюмінієві елементи. Ця модель буде комплектуватися кованими 20 і 21-дюймовими дисками, які будуть доступні в трьох кольорах. Кольорова гамма нової RS7 включає в себе такі кольори як: червоний (Red), блакитний (Sepang Blue), чорний (Mythos Black), білий (Glacier White) і сріблястий (Floret Silver). Все це надає автомобілю сучасний і спортивний зовнішній вигляд, що підкреслює його характер.

Всередині автомобіль також оновився, тут варто відзначити матеріали обробки салону (алькантара, шкіра, карбон), нову панель приладів, на центральній консолі розмістився сенсорний TFT-дисплей оновленої розважальної системи MMI.

Audi RS7 Sportback Facelift

Найголовніший сюрприз цього автомобіля захований під капотом, тут розмістився 4.0 літровий турбо мотор V8 TFSI потужністю 560 к.с. і 700 Н•м крутного моменту, який розвиває швидкість 100 км/год за 3,9 секунди, а максимальна швидкість становить 305 км/год. Цей агрегат оснащується 8-ступеневою коробкою-автомат Tip-tronic і системою повного приводу Quattro AWD. При всій цій потужності автомобіль вийшов досить економічним, рівень споживання пального встановлений на позначці в 9,5 л на 100 км шляху в змішаному циклі. Початкова ціна такого автомобіля в Європі зафіксована на рівні €113 300.