Американці нарешті згадали про власну гідність і створили концепт, який справді уособлює істинно американські традиції автомобілебудування. Сподіватимемось, що цей Buick Avenir стане відправною точкою у новітній історії успіху Нового світу. А поки що спробуємо роздивитись це шикарне авто детальніше.

 

Buick Avenir

Саме з цього боку відлунює “опелівщиною”

Так чи інакше сучасні тенденції даються взнаки, тому ми бачимо на фото концепцію 4-дверного купе, яке вже успішно випробували такі імениті виробники, як Porsche, Aston Martin та інші. Внаслідок цього вийшов дуже куций багажник, що надає автомобілю швидше вигляду ліфтбека, а не седана. Мені він взагалі схожий на 4-дверну Corsa, але дуже видовжену. Поєднуються дві абсолютно протилежні характеристики: з одного боку Buick виглядає дуже огидно, а з іншого в дизайні присутня елегантність та масивність стилю, що так вирізняв американські машини. Характерно, що завданням було увібрати все найкраще від попередників з роду “Бьюиків”: від Wildcat II до третього покоління Riviera. Дуже важко оцінювати, наскільки дотримані умови цієї задачі, але назвати непотребом та відсутністю смаку новий автомобіль не можна.

 

Buick Riviera

Buick Riviera

Buick Wildcat II

Buick Wildcat II

Характерно, що попри основну споживацьку аудиторію в цієї машини на території Китаю, а не США, стайлінг розроблявся саме в США та Австралії. Між іншим, якщо згадаємо австралійські Holden, то побачимо, що справді – є деякі спільні моменти у зовнішності.

Buick Avenir

Позаду для кожного пасажира встановили окреме крісло, а до їхніх послуг вмонтовані в передні сидіння інтерактивні монітори

Серед технологічних новинок та цікавинок в машині присутні вбудовані в задні сидіння екрани, що з’єднуються з мережею за допомогою бездротового зв’язку 4G LTE, а на широкій панелі приладів облаштувався 8-дюймовий монітор, за допомогою якого можна керувати наступним поколінням фірмової інфорозважальної системи Buick Intellilink. Творці концепта доклали зусиль, щоб прибрати будь-які регулятори та кнопки і перевести все керування системами на екрани touchscreen та голосові команди.

Buick Avenir, салон

Завдяки оптимізації панелі приладів та задля покращення ергономіки перша навіть видається якоюсь пустою

До слова, Avenir з французької означає ‘майбутнє’. Побачимо, яким воно буде для цього автомобіля.

Buick Avenir

Особисто мене замилувала мінімалістична емблема Buick в межах задніх ліхтарів