Британська компанія Aston Martin, яка займається виготовленням дорогих, екзотичних суперкарів, з оптимізмом дивиться у майбутнє. Свій стратегічний план Другого Століття компанія представила на черговому автосалоні у Шанхаї. Цей план передбачає подальше закріплення комерційних успіхів марки на ринку та успіх у подальших планах.

Новий генеральний директор Aston Martin Енді Палмер стверджує, що розвиток компанії передбачатиме не лише створення нових розкішних спортивних автомобілів, які більшою мірою відображають традиції та історію британців, але також і сучасні технології, зокрема, планується презентація нової трансмісії. Наразі ж вищезазначений план передбачає найбільшу кількість інвестицій за всю 102-літню історію виробництва, так би мовити, “бондомобілів”.

фото Lagonda Taraf 2015, Китай, China

Новий люксовий седан покликаний відродити славу легендарної марки Lagonda, а також окремих моделей Aston Martin, що випускалися у минулому столітті

Наприклад, кожна нині існуюча модель до 2020 року отримає правонаступника, а крім них англійці хочуть доповнити модельний ряд ще трьома абсолютно новими автомобілями. Також вважається, що відроджений з глибин історії бренд Lagonda і відповідно модель цієї торгової марки – Taraf – сподобаються у першу чергу китайським покупцям, хоч цих автомобілів і планується випустити всього 200 штук. А от кросовер Aston Martin DBX показує реальні амбіції Aston Martin зі входження до нового для британців класу кросоверів, куди уже давно позаходили інші імениті спортивні марки, наприклад, Porsche. Там тепер немає хіба що Ferrari, тому редакція Українського автомобільного блогу чекає і цієї події.