Aston Martin One-77 – ексклюзивне задньопривідне купе, випущене тиражем у 77 екземплярів. Взагалі перша поява автомобіля на публіці відбулася на автосалоні в Женеві у 2009 році, як не дивно до моменту презентації всі суперкари були вже продані.

Над цим проектом працював шеф-дизайнер Марек Райхман, серед творінь якого є і такі моделі, як DBS і Rapide. В основу конструкції One-77 покладено карбоновий монокок, тоді як кузовні панелі виготовлені з алюмінію, що забезпечило автомобілю мінімальну масу при максимальній жорсткості кузова. Технологічна підвіска Aston Martin One-77 являє собою конструкцію на двох поперечних важелях з горизонтально розташованими пружинами і амортизаторами, характеристики яких змінюються за допомогою технології Dynamic Suspension Spool Valve, що керується спеціальними клапанами. А настройки підвіски кожного примірника One-77 фахівці Aston Martin підбирають залежно від особистих побажань замовника.

750-сильний 7,3-літровий мотор з V-подібним розташуванням 12-ти циліндрів зміщений за передню вісь. Разом з тим система змащування із сухим картером надала інженерам можливість встановити силовий агрегат трохи нижче, завдяки чому вниз змістився і центр ваги. У підсумку розгін з місця до 100 км/год займає всього лише 3,2 секунди, а максимальна швидкість автомобіля складає 320 км/год.

І наостанок хочу сказати, що всі екземпляри One-77 вийшли з цеху завода Aston Martin в англійському Гейдоні, графство Уоркшир. А на складання інтер’єру кожного автомобіля 27 фахівців компанії витратили по 2700 людино-годин.