Aston Martin Rapide поєднує в собі функціональність і розкіш. В Rapide укладені основоположні принципи: сила, краса і душа. А 4 дверей у формі «крила лебедя» відкривають доступ до зручних спортивних сидінь, розташованих як спереду, так і ззаду, даруючи пасажирам істинний комфорт. Багажне відділення об’ємом 301 л надає значне місце для речей усіх 4 пасажирів: це можуть бути як спортивні сумки, так і комплекти лиж. Така конфігурація салону дає можливість насолоджуватися їздою на Aston Martin в будь-який час, і в будь-якому місці.

Задня частина Rapide сконструйована так, щоб пасажирам, що сидять ззаду, був відкритий огляд спереду і збоку. Комфорт і підтримку забезпечують 2 індивідуальних сидіння, оброблених вручну, а також персональна система опалення та кондиціонування, розташована приблизно на рівні обличчя. Для максимальної практичності повсякденного використання багажник оснащений перегородкою із сервоприводом, що відкриває доступ до задніх сидінь. Останні в свою чергу складаються натисненням однієї кнопки, збільшуючи багажне відділення з 301 л до 750 л.

А в серці кожного Aston Martin знаходиться 6,0-літровий двигун V12, що виробляє 477 к. с. (350 кВт) з піковою потужністю, що досягається при 6000 об/хв, і 600 Нм пікового моменту при 5000 об/хв. Спеціально налаштована 6-ступенева автоматична коробка передач Touchtronic 2 в стандартній комплектації дозволить водієві автоматично або вручну міняти передачі за допомогою пелюсток (з магнію), розташованих на рульовій колонці.