Компанія Audi продовжує експансію на ринок кросоверів. Почавши багато років тому з гігантського Q7, вона нарешті доповзла і до мініатюрного Q1, який повинен з’явитися вже у наступному році. Саме таку інформацію “злив” журналістам Руперт Штадлер – топ-менеджер німецького виробника. Рішення доволі своєчасне, оскільки ось уже кілька років міні-кросовери здобувають все більшу популярність як серед жінок, так і серед чоловіків. Не в останню чергу завдяки своїй компактності, що дозволяє активно маневрувати у місті, а також кліренсу, що забезпечує впевнене долання бровок.

Зовні новинка Audi Q1 нагадуватиме молодшого брата Audi A1, але відомо, що платформою для кросовера слугуватиме так звана MQB, тобто фактично це VW Golf нинішнього покоління. До того ж за габаритними розмірами машина скоріше дорівнюватиме більшому Audi A3 у 3-дверному кузові. Виробництво розгорнуть на виробничих потужностях німецького автовиробника в Інгольштадті.

До речі, цікаво, що насправді машина повинна була мати назву Q2, однак її вже заброньовано за маркою Alfa Romeo, яка у свою чергу належить значно крупнішому концерну Fiat Chrysler (чомусь мене досі веселить ця назва, настільки несумісні ці марки). Отже, чекаємо новачка Audi Q1 у нас в Україні, щоб на власні очі подивитися, що він із себе являє.