Німецьке тюнінг-ательє Motoren Technik Mayer або скорочено MTM давно вже відомо, як один зі світових лідерів у доопрацюванні серійних автомобілів марки Audi. Вже не раз фахівці MTM встановлювали світові рекорди на своїх спорткарах, базою для яких слугували німецькі машини Audi. Свій черговий тюнінг-пакет під назвою Mighty Punch (могутній удар) тюнери адресували найшвидшому серійному хетчбеку в світі – Audi RS3. П’ятидверний Audi RS3 Sportback отримав програму для збільшення продуктивності силового агрегату, нові диски, пакет для модернізації підвіски і гальм, а також оновлений салон.

Збільшити віддачу стандартного 2,5-літрового п’ятициліндрового бензинового двигуна TFSI, який на заводських настройках видає 340 к. с. потужності та 450 Н•м крутного моменту, пропонують у кілька етапів. На першому етапі продуктивність збільшується до 410 к. с. і 550 Н•м. Такий апгрейд коштує 1900 євро, плюс ще за 1000 євро Вам запропонують зняти електронний обмежувач швидкості, в результаті чого динаміка авто покращиться до 4,4 секунд, а максималка до 282 км/год. Ще за 3273 євро віддача може бути збільшена до 424 к.с. і 560 Н•м, при цьому час розгону до 100 км/год скоротився ще на 0,1 секунди, а максимальна швидкість руху виросте на 3 км/год. Третій етап вартістю у 8200 євро, який привносить під капот автомобіля додатковий турбокомпресор, допоможе підвищити продуктивність силового агрегату до 472 к. с. і 600 Н•м, і це дозволить повнопривідному хетчбеку прискорюватися до 100 км/год за 4,1 секунди і максимум до 292 км/год. Вартість установки деталей не входить в ціну тюнінг-пакету. Додатково клієнтам запропонують кілька видів вихлопних систем і деякі інші опційні елементи тюнінгу.

Для спортивної підвіски автомобіля був підготовлений новий пакет, який дозволяє зробити дорожній просвіт ще менше. Комплект нових гальм Brembo з 380 мм дисками і 8-поршневими супортами обійдеться покупцям в 4806 євро. Щоб іще більше індивідуалізувати зовнішність авто, клієнтам запропонують нові 9-спицьові 19-дюймові легкі диски MTM.

Кузов “зарядженого” хетчбека пропонують виконати в трикольоровому біло-чорно-помаранчевому стилі з додаванням сірих гоночних прапорів. Для салону доступні нові передні спортивні ковшоподібні сидіння, обшиті алькантарою і з символікою ательє MTM на спинках.