Японська тюнінг-компанія Wald International постійно з успіхом втілює насичений агресією стиль люксових автомобілів з Європи і підтвердженням тому став Bentley Continental GT.

фото Bentley Continental GT, Wald

Поціновувачі легкого тюнінгу, близького до початкового виконання екстер’єру автомобіля, можуть назвати цю роботу дизайнерським перебором, але все ж британський аристократ зі світу спорткарів вийшов досить ефектним. У роботі над стилістичною стриманістю преміального суперкара з «туманного Альбіону» фахівці з «країни сонця, що сходить» використовували новий обвіс, “гаряче” розфарбування, занижену підвіску і красиві диски коліс.

фото Bentley Continental GT, Wald

Комплект Black Bison для удосконалення екстер’єру складається з абсолютно нового бампера спереду, який в нижній частині має достатньо широкий «фартух», а з боків дефлектори для вентиляції гальм спереду. Також боді-кіт має ефектні накладки порогів, які мають отвори для забору повітряних потоків, потрібних гальмам, але вже задньої вісі, перероблений бампер ззаду з дифузором і спойлер на кормі. Крім того, зовнішній вигляд посилили дисками коліс DPE Wheels великого розміру, на які «одягнули» спортивну гуму Pirelli PZero Nero. Комплект заниження підвіски і 4-трубні патрубки вихлопу додали машині спортивності. На завершення своїх старань тюнери покрили кузов Bentley Continental GT яскраво-помаранчевим забарвленням, а затемнення скла додало автомобілю солідності.