Розповім вам про найекстремальніший Continental GT з приставкою GT3-R. Закохалися з першого погляду? Тоді поспішайте його придбати! Адже тираж обмежений всього трьома сотнями екземплярів. І ціна на них приблизно вдвічі більше, ніж на звичайні Continental GT. Що ж отримує клієнт за ці гроші, крім агресивного обвісу зі стаціонарним спойлером і вентиляційними прорізами на капоті, а також ексклюзивності? По-перше, стокілограмове зниження ваги, досягнуте завдяки демонтажу задніх сидінь, а також установці титанової випускної системи і легких 21-дюймових коліс з гумою Pirelli.

По-друге, динаміку, недоступну для інших, які зараз продаються, моделей Bentley. Адже до “сотні” двотонний (так-так, вага все ще понад дві тисячі кіло!) монстр розганяється всього за 3.8 секунди. Цього вдалося досягти завдяки збільшенню потужності 4-літрового бі-турбованого V8 з 528 до 580 сил (крутний момент виріс з 680 до 700 Н•м), а також скороченій головній парі восьмиступеневого “автомата” ZF. З цієї причини максимальна швидкість нового Continental відносно невисока, 273 км/год.

Привід залишився повним, а підвіска – пневматичною. Все ж Bentley – це Комфорт з великої літери. Проте систему стабілізації зробили більш турботливою, що напевно оцінять драйвери. З уповільненням теж проблем бути не повинно – спереду встановлені гальмівні диски діаметром 420 мм. Офіційна прем’єра бойового Bentley відбудеться на Фестивалі швидкості в Гудвуді.