Німецькі тюнери автомобілів іноді відповідають на запитання, які ніхто не задавав. Тюнінг-ательє AMG при Mercedes-Benz, як правило, відповідає на питання, які багато хто боїться задавати. Одне з таких питань: чи можливий седан Е-класу в 850 к.с.? Відповідь прийшла у вигляді переробки седана E63 AMG, що має назву Mercedes-Benz E63 AMG 2012 року.

Так що під капотом у цього звіра? AMG почав зі збільшення обсягу 5,5-літрового V8 двигуна до 5,9 літрів. Тюнер потім додав точно збалансований колінчастий вал, а також нові поршні і поршневі штоки, удосконалив головки циліндрів.

AMG також встановив високопродуктивну вихлопну систему з керованим клапаном-метеликом, який працює в двох режимах. І, звичайно, Brabus також зкоригував блок керування двигуном, що був відкалібрований, аби дотримуватись стандартів викидів Euro VI. Результат – автомобіль на 850 к.с. В задньоприводному варіанті це дає 850 6.0 Biturbo можливість розігнатися до 100 км/год всього за 3,7 секунди, хоча з Mercedes-Benz 4Matic приводом на всі колеса седан може скоротити час до 3,1 секунди. Обмеження швидкості в 250 км/год було видалено і, залежно від встановлених шин, тепер автомобіль може досягати швидкості 300 – 350 км/год.

AMG додав кілька аеродинамічних елементів у тому числі передній спойлер і задній дифузор, усі зроблені з вуглецевого волокна, а оздоблення інтер’єру обмежується тільки фантазією замовника. AMG не оголосив ціни для цієї моделі, хоча вона завжди залежить від параметрів, вибраних для 850, включаючи колеса і дизайн інтер’єру.