Гарна новина для любителів автомобілів BMW і ще краща для тих, хто фанатіє від серії i. Глава відділу досліджень і розробок баварського виробника Клаус Фроліх заявив, що планується доповнення лінійки третьої моделлю до 2020 року. Зокрема, він зазначив, що відділ наразі перебуває у стадії стратегічних досліджень і шукає нові рішення. Команда здійснює напрацювання з чистого листка. Ідеї народжуються у співбесідах з клієнтами, а потім обговорюються широким загалом. Відтак, очевидно, що наразі немає жодної конкретики, єдине що точно відомо – це план у 2020 році представити світовій автомобільній громадськості третього однофамільця серії BMW i.

Однозначно повідомляють про завдання створювати все більш екологічні акумуляторні батареї, наприклад, кожні три роки інженери прагнуть покращувати ефективність акумуляторів на 20%. Разом з тим через далеку перспективу появи новачка, існуючі автомобілі BMW i продовжать вдосконалювати, до того ж не виключена поява рестайлінгових варіантів із впровадженими новішими технологіями. Якими будуть ці технології – покаже майбутнє!

Нагадаємо, раніше українські автожурналісти вже зафіксували появу спорткара BMW i8 з іноземними номерами на вулицях Києва. Кому належав той болід – невідомо.