Як формульна команда Toyota, що давно не бере участі в змаганнях Ф-1, так і Mercedes, яка займає зараз чільні позиції, можуть позаздрити досі віртуально існуючій Brabham. Адже компанія після повного падіння в забуття знову виходить на авторинок після 26-річної перерви.

Розробники випускають новий суперкар BT62, який буде представлено вже 2 травня цього року. Зазначається, що прем’єра відбудеться лише після прискіпливого огляду і тестування. Що ж, як би люди не фанатіли від BMW з їхнім спортивним духом, але напевно не так багато того спортивного духу, якщо навіть баварська марка вимушена була піти з Ф-1. Для повного щастя не вистачає ще реінкарнації в серійній машині формульної команди Benetton.

Історія компанії Brabham

  • Компанія Brabham розпочала своє існування в 1960 році під керівництвом автогонщика Джека Бребхема і конструктора Рона Торанака.
  • У 1992 компанія збанкрутувала.
  • Попереднього року Brabham було відновлено сином засновника – Девідом Бребхемом. Він наголошує на тому, що планує не лише підняти рейтинги компанії, а й повернути команду до автогонок Формули-1.

Тому будемо очікувати не лише нові розробки, а й нові звершення в змаганнях. І, можливо, новий Brabham спершу потіснить Red Bull у Формулі-1, а серед спорткарів затінить легендарні Porsche.