Новий середньорозмірний седан Cadillac CTS запускає GM у 2015 році. Як і раніше, стиль цього авто – поєднання класичних кадиллаківських елементів, що вказують на авторитет та розкіш марки, з новітніми світовими впливами на бачення того, як повинна виглядати сучасна машина. Результат ми бачимо на фото. Попри деяку схожість до Peugeot 508, авто замість “просто монументальності” здобуло молодіжну монументальність. Воно стало більш універсальним: комфортно почуватиметься за кермом, як 20-річний молодик, так і статечний дядечко, що заробив уже собі ім’я у бізнесі. Юності автомобілю додали в першу чергу ще більш звужені передні фари та роззявлена паща решітки радіатора.

Cadillac CTS 2015

Задок кожної нової моделі набирає нових рис, але не позбувається тієї, ще старої, монструозності

На вибір покупець матиме 3 силових агрегати: це 2,0-літровий турбований малюк на 4 циліндри, який видаватиме “якихось” 272 к. с.; 3,6-літрова “шістка” на 321 к. с.; цей же мотор з твін-турбо, що видає цілих 420 к. с.. Із найслабшим двигуном ставитиметься в пару 6-ступеневий автомат з пелюстками перемикання на кермі, а крім заднього доступний також повний привід. З такою ж коробкою встановлюватиметься і 321-сильна V6, однак для повнопривідної версії можна буде замовити 8 передач в автоматі. Ця потужність дозволить досягнути “сотні” вже за 6 с.. Для найсильнішої ж машини знадобиться всього 4,6 с. для досягнення цього рубежу, а максималка сягатиме 272 км./год. У цьому допоможуть лише задні колеса і та ж 8-ступенева коробка.

Cadillac CTS 2015, інтер'єр

Салон являє собою щось середнє між обгортаючою спортивністю “купешки” і вайлуватою розкішністю бізнес-седану

Навігацію по мультимедійних можливостях забезпечуватиме 8-дюймовий екран touch-screen із системою CUE, яка також дозволяє використовувати голосові команди. Крім цього функціонал машини складатиметься із системи автоматичного паркування, яка матиме змогу поставити авто паралельно руху у випадку виявлення пустого місця, приємна LED-підсвітка, аудіосистема Bose Centerpoint і підігрів та вентиляція передніх сидінь.

Cadillac CTS 2015

Де б ця машина не була – вигляд матиме королівський