Корисне дослідження провів http://businessua.com/. Усім зрозуміло, що з нинішньою нестабільною ситуацією на ринку люди середнього достатку часто гадки не мають, на яку машину вони ще можуть розраховувати. Тому виділено 5 найдешевших в Україні автомобілів, що продаються за ціною до 150 000 грн. Поки що…

Як не дивно, пальму першості тримає далеко не Geely CK-2. Сьогодні його замінило іранське чудо Saipa Tiba. Дверцятами вона трохи нагадує Opel Corsa кінця 1990-х рр., а загалом сповідує філософію китайських брендів, які колись щойно заходили на наш ринок – дешева, але достатньо вкомплектована машина. Наприклад, за ціну в 128 800 грн ви отримаєте крім даху над головою також кондиціонер, хоча за ABS вже доведеться викласти дещо іншу суму. Плюсом іранця є використання вузлів уже доволі визнаного бренду KIA також його новизна, оскільки він тільки-тільки стартував у кінці минулого року і деякий час ви зможете вважати себе оригіналом.

фото Saipa Tiba, дешеве авто

Новачок на ринку відбив перше місце за бюджетністю в китайців

Другу сходинку Geely також не посідає – тут розмістився ZAZ Sens. Таврію і Славуту давно зняли з виробництва, однак їхній дух досі живе у двигуні та КПП нашого срібного медаліста – це старий, добрий, а також добряче розточений 1,3-літровий МеМЗ потужністю 77 к. с. і 5-ступенева механіка.

фото ZAZ Sens, дешеве авто

А що, колеса є, кермо є. Чого ще треба?

І нарешті – Geely CK-2. За 136 900 грн ви отримаєте фактично пусту, але простору коробку із пласким заднім сидінням. Але ця машина не тільки за ціну популярна – її багажник, достатня м’якість підвіски і прийнятна комфортабельність роблять Geely ледь не найкращим претендентом для сімейного авто, оскільки вона позбавлена огидного дизайну.

фото Geely CK-2, дешеве авто

Протягом останніх кількох років лідер в категорії “найнижча ціна” сьогодні аж на третьому місці

На четвертому місці стоїть класика, класичніша за класику Sensа – Daewoo Nexia, а фактично Opel Kadett зразка ще 1981 року після численних рестайлінгів. На сьогодні машина із салону виглядає цілком привабливо, однак вважається, що майбутній власник буде змушений добряче над нею попрацювати руками та чорноробочим інструментом, щоб довести все до пуття. Ціна цьому щастю – 149 000 грн.

фото Daewoo Nexia, дешеве авто

Кутастий кузов зразка 1981 року добряче рятує сучасна стильна оптика. Чи надовго ще їй вистачить сили – побачимо.

Ну й останнє місце займає машина-іграшка – китайський BYD F0, який є копією мікролітражки Toyota Aygo за ціною 149 990 грн. Тут немає що казати – людині, яка хоче почуватися стильно, їздить лише по місту, але при цьому не бажає платити за престиж Toyota – “вількомен” у світ BYD.

фото BYD F0, дешеве авто

З цим авто ви не лише зекономите, але й виглядатимете досить стильно

Отже, такі новини з ринку бюджетних автівок, а чи коштують вони вашої уваги – інше питання.