У нашому бідному депресивному суспільстві куріння одна з найбільш поширених поганих звичок. Що гірше, цигарку в руках часто люблять тримати водії. Мало того, що це небезпечно, то ще й сісти в машину до такого автовласника бридко, оскільки увесь салон просмерджений, а вийшовши з автівки ще дуже довго не можеш вивітрити цей сморід зі свого одягу. Якщо ви курите, але серед ваших знайомих чи рідних є люди, які не терплять такої шкідливої звички, то є способи вивести хоча б запах із салону.

Основна проблема полягає в тому, що речовини, з яких складається тютюновий лист, дуже глибоко проникають у навколишні предмети, і для людей з респіраторними захворюваннями така властивість може мати доволі таки негативні наслідки. Як не дивно, але просте вичищування попільничок і щоденне прибирання салону автомобільним пилососом (щоб видалити попіл у важкодоступних місцях) також допоможе у цій проблемі.

Далі цікавіше: можна просто залишити в машині на ніч миску звичайного харчового оцету. Він, як хороший адсорбент, поглине запах. Якщо ж ви дуже довго не прибирали авто, то цю процедуру можна повторювати кілька ночей підряд. Так само у різних куточках автомобіля можна залишити активоване вугілля – ефект буде так само позитивний. Зернятка кави допоможуть позбутися запаху диму вже за кілька днів, відповідний ефект буде, якщо розмістити серцевину стиглого яблука в салоні до його повного висихання.

Щоб видалити запах із оббивки салону, на неї можна вночі висипати харчової соди, а вранці зібрати її автомобільним пилососом. Також можна створити штучний приємний запах в машині: розділивши стручки ванільної квасолі і помістивши їх на ватяні кульки вже за тиждень можна отримати стійкий запах ванілі по всьому салону. Також поєднавши яблучний оцет з меленою корицею до утворення густої суміші варто її помістити у пластиковий контейнер, закривши його кришкою. Проробивши у ній кілка дірок і розмістивши під сидінням можна також прибрати поганий запах із салону. Цікаво, що таку ж властивість має відомий багатьом пісок для використання у котячих туалетах – він також всотує неприємні запахи.

А взагалі краще за все позбуватися цієї звички – ніколи не пізно вдосконалюватися!