Рестайлінгову версію компактного седана Acura ILX показали на Лос-Анджелеському автосалоні. Якщо хтось із вас не розуміє, що таке ILХ, то насрпавді це ретельно перелицьований американський седан Honda Civic. Причому Civic у ньому ніяк не роздивитися, зовнішні панелі кузова абсолютно інші. Та й салон перероблений радикально. Седану все ж таки три роки і ці зміни прийшли вчасно. Acura ILX стала витонченіше, візуально ширше і навіть агресивніше. Також посвіжів інтер’єр, переоформлена центральна консоль, на якій з’явився другий дисплей, оновилася і панель приладів.

Але найголовніше, що з’явився новий силовий агрегат. Раніше на базовій ILX ставили 150-сильний дволітровий мотор в парі з п’ятиступеневим автоматом, а «гонщикам» пропонували 2,4-літровий 204-сильний K24Z7 у поєднанні з шестиступеневою механікою.Тепер варіантів немає – тільки двигун 2.4 K24W7 в 204 к. с. від старшої моделі TLX і восьмиступеневий робот з двома зчепленнями.

Автомобіль цікавий, але в Україну поставлятися не буде. І правильно. Якщо в Штатах за неї просять 27 050 доларів і це цікава пропозиція, то у нас ціна підскочить щонайменше вдвічі, що геть відбиває інтерес з боку молодих драйверів… а для солідних дядьків Acura ILX все ж замалий.