Ви напевно знаєте, що найчастіше додавання букв у назві моделі означає глобальні зміни технічного оснащення автомобіля. Новий Continental GT з прикладкою S не є винятком. Спереду автомобіль має спільні риси сімейства Bentley: округлі форми фар, масивний капот з потужними радіаторними гратцями і трьохсекційні решітки повітрозабірників, інтегровані в передній бампер. Край бампера прикрашає невеликий спліттер.

Збоку по-королівськи виглядають 20-дюймові диски, що приховують потужні 16 і 13,2 – дюймові вентильовані сталеві диски гальм. За 13.875 $ можна встановити карбонові гальма діаметром 16,5 дюймів. Сім блискучих спиць «загорнуті» в спортивну гуму Pirelli PZero. Тильна сторона Continental GT S запам’ятовується схожими формами овальних задніх фар і здвоєними патрубками вихлопних труб, з яких доноситься енергійний “саундтрек” мотора.

Дизайн інтер’єру бездоганний і схожий на пишне і феєричне свято. М’яка, прострочена шкіра (покупцям пропонується на вибір 17 відтінків), гармонійне поєднання чорного і червоного кольорів з металевими вставками говорить про відмінний смак дизайнерів. А стрічка, зроблена червоною ниткою, надає вишуканості. Інтерфейс мультимедіа, розроблений концерном Volkswagen, також працює бездоганно.

Німецькі гени інженерів передалися і потужному 4-літровому мотору з подвійною турбіною. Та сама буква S говорить про збільшення потужності до 521 к.с. і 680 Н•м. Підключена до двигуна, агресивно налаштована, восьмиступенева автоматична коробка передач знає свою справу. За 4,5 секунди Bentley розганяється до першої сотні, а максимальна швидкість досягає 309 км/год. Компанія заявляє, що машина буде витрачати 16 літрів на 100 км міських доріг і трохи менше 10 літрів по трасі. Хоча, чесно кажучи, для власників цього авто це буде непотрібна інформація.

Також, автомобіль був укомплектований стабілізаторами поперечної стійкості, завдяки чому став трохи жорсткіше. Залежно від умов їзди можна вибрати один з 5 режимів пневмопідвіски. А система повного приводу дає повну владу над спорткаром на поворотах. Звичайно, є автомобілі аналогічного характеру, які коштують далеко менше грошей – BMW M6 і Mercedes-Benz CL63 AMG, але Bentley Continental GT V8 S – ексклюзивна розкіш, яка вартує своєї ціни.