Американська компанія Dodge пообіцяла привезти на квітневий автосалон в Нью-Йорку «демонічну» модифікацію купе Dodge Challenger. Це досить очікуваний крок, оскільки у цій сфері конкуренція надзвичайно велика, адже є ще Шевроле Камаро, а також бестія Charger – Dodge і для неї має спеціальні потужні версії. Хоча Charger суттєво відрізняється типом кузова, адже це седан.

Хоч іноді публіка і починає думати, що модельний ряд Dodge вже нікуди розширювати, компанія відразу поспішає переконати нас в іншому і анонсує чергову божевільну новинку.

Цього разу мова йде про нову модифікацію для купе Challenger. І якщо вам здається, що з ним вже точно нічого нового не придумаєш, не поспішайте з висновками – ще й як придумаєш.

Dodge Challenger, Charger Dodge, Charger, Шевроле Камаро
Американці пообіцяли привезти на автосалон у Нью-Йорку, який пройде в середині квітня, модифікацію купе, яка отримає назву Demon. І, здається, отримає його цілком заслужено – за словами виробника, цей новачок буде потужнішим за іншу «заряджену» версію купе – Hellcat.

Dodge Challenger, Charger Dodge, Charger, Шевроле Камаро
Ніяких подробиць щодо нової модифікації Dodge Challenger виробник розкривати не став, натякнувши лише, що «демонічне» купе стане новою вершиною потужності автомобілів із лінійки компанії. Після цього можна трохи напружити пам’ять і згадати, що віддача навіть Challenger Hellcat становить 717 кінських сил. На цьому фоні легенди Шевроле Камаро і Charger Dodge зовсім губляться. Щоправда, Charger більше можна назвати сімейним і спокійним, аніж надпотужний Challenger.

Dodge Challenger, Charger Dodge, Charger, Шевроле Камаро
Як зазначив голова відділу легкових автомобілів групи FCA в Північній Америці Тім Куніскіс, новий Dodge Challenger SRT Demon був розроблений компанією для тих водіїв, які знають, що півсекунди – це їхня репутація.

Але повернемося до «начинки» Hellcat, яка поки що є єдиним орієнтиром. Під капотом цієї модифікації знаходиться 6,2-літрова V-подібна “вісімка”.

Dodge Challenger, Charger Dodge, Charger, Шевроле Камаро
Спочатку, до речі, говорили, що віддача мотора нового Dodge Challenger перевищить 600 «коней», проте Dodge і тут всіх здивував, представивши двигун потужністю 717 к. с. і позаземні 880 Нм крутного моменту. Для порівняння Charger (Dodge) у найпотужнішій версії досягає 475 к. с., а Шевроле Камаро 455 – очевидно, що перемога тут у Charger.