Давно хотів написати статтю про процес, в якому народжується автомобіль, і ось нарешті зібрався написати невеличку частинку того, що задумав.

Перша частинка буде про початок народження автомобіля. Ні, не про конструкторську працю, хоча колись “цим” займалася одна і та сама людина. А про “творчість”. Саме так, в муках творчості народжуються нові образи автівок! Не винахід нового двигуна чи нового матеріалу змушує автомобіль виглядати таким, як ми його бачимо, а вона – пані креатив. Звісно конструктори й інженери теж грають велику роль, вносять сотні коректив і доводять транспортний засіб до вигляду, коли він дійсно може вже хоча б їхати.

скетч, концепт-арт

Напрямок у візуальній творчості, який максимально відповідає нашій темі – концепт-арт. Саме скетчі намальовані олівцем, гуаш’ю чи кров’ю (мало що буває) стають променем світла, яким надихається весь подальший процес створення автомобіля. Слід зауважити, що в наш цифровий час більшість з них з’являються в цифровому вигляді одразу, але питання не в тому. Ці концепт-арт скетчі чи навіть 3Д моделі можуть передувати як першому народженню автомобіля, так і його другому народженню в тюнінг-ательє.

скетч Porsche

Сьогодні я хочу представити одного з тих сотень, натхненних формами “залізних коней”, мрійників. Douglas Breuninger – не буду транслітерувати прізвище, тому для нас він буде Дугласом :).

Так от пан Дуглас працює в Galpin auto sports і в основному покращує образи існуючих автомобілів на примху своїй фантазії, і можливо, як свої колеги художники-дизайнери буде створювати автомобілі з нуля. А поки можемо подивитися на його ідеї і малюнки.

Всі роботи взяті з сторінки Douglas BreuningerDouglas Breuninger concept-art, sketchDouglas Breuninger concept-art, sketch

Douglas Breuninger concept-art, sketchDouglas Breuninger concept-art, sketchDouglas Breuninger concept-art, 3d