Світ продовжує марити триколісними автомобілями. Точніше кажучи, він ними марить давно і навіть випускав серійно. Чого лише варті ті ж британські Reliant, які, можливо, стали відомими завдяки британському ж шоу Top Gear. але найближчим часом ще один виробник планує запустити в серію триколісник власної конструкції – Elio E1. Принаймні, передсерійний зразок уже є, про що повідомляє new-s.

Elio E1C, Reliant, Top Gear, Лос-Анджелес

Машина була презентована ще 2009 року в Лос-Анджелесі

Та автомобіль не є справжньою новинкою. Насправді його було презентовано у Лос-Анджелесі в уже далекому 2009 році, що для автомобільної конструкції в наш час прирівнюється до вічності. І тоді не йшлося про якусь можливу серійну перспективу. Доволі неприємним (хоча комусь це імпонуватиме) моментом є те, що серійна версія майже не відрізняється від запропонованого тоді концепта.

Elio E1C, Reliant, Top Gear, Лос-Анджелес

Elio E1C уже представлений у вигляді передсерійного зразка

З іншого боку конструкція авто все ж була доопрацьована, зокрема, мова йде про шасі й підвіску, які повинні забезпечувати кращу безпеку, а відповідно й володіти більшою надійністю і міцністю. Це життєво необхідно через те, що загалом матеріали корпусу дешеві, але й легкі відповідно. За рахунок цього і відточеної до ідеалу аеродинаміки вдалося довести витрати пального до… 2,8 л./100 км.!

Elio E1C, Reliant, Top Gear, Лос-Анджелес

Матеріали корпусу Elio E1c дешеві, однак за рахунок цього вони легкі, а витрати пального доведені всього до 2,8 л./100 км.

Відом також, що повноцінного серійного виробництва насправді може й не бути, принаймні точно випустять обмежений тираж автомобілів. І на нього вже можна записатись, якщо ви готові заплатити за бюджетний триколісник 7300 доларів. Побачимо, чи буде якесь життя у цього концептуального авто…

Нагадаємо, нещодавно було оголошено про новий позашляховик від Volkswagen – Terramont.