Mustang  з новим обвісом і кращим салоном? Нецікаво! А як вам те, що потужність цього автомобіля, як у Bugatti Veyron. Цікаво? Тоді все по порядку. Під капотом нової версії Ford Mustang Shelby 1000S/C оселився 5,8-літровий V8, потужність якого становить 1200 кінських сил. Ну як вам така потужність? Не можна оминути увагою і те, що в компанії Shelby повідомляють, буцімто 1000 S/C є найпотужнішим маскл-каром, який коли-небудь випускався серійно.

Щоб досягнути таких параметрів, була здійснена величезна робота: поставлені нові шатуни, поршні, колінвал і був встановлений новий механічний нагнітач. Машину також оснастили покращеною системою охолодження, потужним гальмівним механізмом, а також регульованою підвіскою.

Так, новий варіант Mustang буде зроблено обмеженою серією – всього 100 машин. При покупці клієнт отримуватиме спеціальний номер, який буде записаний в офіційному реєстрі компанії. Скільки коштуватиме такий унікальний автомобіль? Сама комплектація 1000 S/C коштуватиме 155 000 $, але в тандемі з Shelby GT500, на базі якого і будуть робитися доопрацювання, ціна машини наблизиться до 200 000 $.

Взагалі, 1200 американських коней обійдуться куди дешевше, ніж французький конкурент. Але чи стане суперпотужний Mustang таким же незабутнім, як і Bugatti Veyron – поки що питання.