Ford Mustang Shelby GT500 з пакетом Super Snake (Супер Змія) найпотужніша версія легендарного поні-кара, не враховуючи драгрейсерську модифікацію. Пакет створений у співпраці Ford Racing, і його установка обіцяє збільшення потужності двигуна до 400 к. с., що на 75 к. с. більше, ніж у попередньої версії пакету Super Snake для автомобілів 2010 модельного року.

фото Ford Mustang Shelby GT500 Super Snake

Якщо для власника 400 к. с. видаються занадто приземленими, то в компанії готові запропонувати і потужніші варіанти налаштувань, за якими Супер Змія розвиває 660 к. с. або 750 к. с. Всього планується випустити лише 1 000 пакетів Super Snake. Вартість 660-сильної версії не уточнюється, але відомо, що ціна Shelby Super Snake на модифікацію в 750 к.с. складає 30 245 $, влючаючи встановлення, але без вартості самого автомобіля.

фото Ford Mustang Shelby GT500 Super Snake

Крім модернізованого движка такий автомобіль легко відрізнити і зовні. Купе хизується склопластиковим капотом з великим повітрозабірником, іншим переднім бампером зі спліттером, спойлером на кришці багажника, наявністю дифузора в задньому бампері й овальними патрубками випускної системи. Крім того, Ford Mustang Shelby GT500 Super Snake обладнаний регульованою підвіскою Eibach з налаштовуваними стабілізаторами поперекової стійкості і блокуванням заднього мосту. А стандартні гальма поступилися місцем посиленим механізмам Baer із шестипоршневими супортами.

фото Ford Mustang Shelby GT500 Super Snake

В салон Супер Змій за доплату клієнти можуть замовити двокольорову оббивку крісел, потужну аудіосистему Kicker і обробку центральної консолі шкірою.