Привіт, друзі! Хочу вам розповісти про новий повнорозмірний пікап Sierra 1500 Denal – це вже його третє покоління. Sierra 1500 Denali є найрозкішнішим і технологічно просунутішим пікапом на півтори тонни GMC. Пікап 2014 модельного року забезпечить більше потужності і більш високу віддачу двигуна, ніж його попередник, завдяки трьом технологіям, що включають у себе безпосереднє впорскування, активне керування подачі пального і зміну фаз газорозподілу. Екстер’єр здобув хромовану решітку радіатора, унікальні 20-дюймові хромовані колеса, поліровану вихлопну трубу з нержавіючої сталі, а також передні і задні бампери, виконані в тон кузова.

В інтер’єрі з’явилося унікальне декоративне оздоблення, специфічні деталі інтер’єру Denali, що включають скрипт на дверних порогах, тиснення на передніх сидіннях і алюмінієві елементи. Високотехнологічний інтер’єр Sierra Denali також має ексклюзивний восьмидюймовий налаштовуваний монітор Display Driver, який може показати відповідні налаштування, аудіо- і навігаційну інформацію на панелі приладів. Стандартна 8-дюймова навігація Color Touch з радіо і Intellilink, розташована над центральною консоллю, служить головним центром для телефонів з Bluetooth і портативних пристроїв, підключених через п’ять стандартних портів USB.

2014 GMC Sierra 1500 Denali

Інші стандартні функції цієї модифікації такі: проектор у фарах зі світлодіодами денного світла, аудіосистема Bose, підігрів та охолодження передніх сидінь, кермо з підігрівом, передні і задні парктроніки і автоматично відкривне заднє скло з обігрівачем.

5.3- літровий EcoTec3 V8 стандартний для Sierra Denali 2014 року. Він виробляє 355 к. с. і забезпечує кращу економію палива: 10,2 л. на 100 км. у моделей з моноприводом. Sierra Denali пропонуватиметься з двома пакетами опцій, у тому числі з дорожнім комплектом Off-Z71 (тільки 4WD) з однотрубними амортизаторами і електронною системою «спуску з пагорба». Також запропонований пакет Driver Alert, який включає систему попередження про зміну смуги руху, оповіщення при лобовому зіткненні і запатентовану систему безпеки Safety Alert Seat, що попереджає водія про небезпеку вібрацією подушки крісла. Серед інших опцій мотор EcoTec3 6.2 V8, люк на даху і незалежна мультимедійна аудіосистема з вмонтованим у консоль на стелі монітором для задніх пасажирів.

2014 GMC Sierra 1500 Denali

6 із 10 власників повнорозмірних пікапів використовують свій транспорт для автотуризму, згідно з даними дослідження компанії General Motors. Тому поряд з кращою у своєму класі потужністю, новий GMC Sierra 1500 пропонує для клієнтів повний набір технологій, які знадобляться любителям автотуризму.

До того, як Sierra 2014 року почне рух, різні системи перевірять стан дороги і підготують пікап до поїздки. При підйомі у 5 відсотків і вище система Hill Start Assist автоматично включає гальма на 1,5 секунди або поки не буде натиснута педаль газу. Це вберігає пікап від скочування назад.

Система Sway Control, яка працює зі стандартною StabiliTrak, надає водієві додаткову допомогу при буксируванні причепа. Коли система відчуває розгойдування причепа, вона втручається з гальмуванням або пониженням потужності для підвищення контролю над причепом і утримання його в наміченій траекторії. Вона також використовує електричні гальма причепа, який підключається до стандартної проводки пікапа. Sierra 2014 року дозволяє буксувати майже 5,5 тонни.