Нещодавно новий рекорд було поставлено спортивною модифікацією Honda Civic Type-R на треку для змагань Нюрбургринг! Як відомо, цей витвір інженерного мистецтва, що першопочатково мав довжину майже у 30 км., вважається одним з найскладніших серед інших трас, оскільки тут багато найрізноманітніших закритих поворотів, і, щоб правильно у них зайти, необхідно мати неабияку майстерність. Трасу використовують як для спортивних змагань різних видів, так і для тренувань “звичайних” людей, які хочуть випробувати себе і свою машину на так званій “петлі” (ще так називають цей трек).

фото Honda Civic Type-R, Nurburgring, Нюрбургринг, рекорд, петля

Нині основне коло займає значно меншу площу – всього близько 5 км.

Cама Honda Civic Type-R проїхала коло всього за 7 хвилин 50,63 секунди, ставши найшвидшим серійним передньопривідним авто на Нюрбургрингу. Це доводить відео, яке виклали японці як доказ:

Приємним моментом для майбутніх покупців буде те, що рекорд встановлено на машині із серійним обладнанням, однак без нюансів не обійшлося. Задля зняття зайвої ваги довелось видалити кліматичну установку, аудіосистему і пасажирське сидіння, а в салоні вирішили додатково встановити каркас безпеки.

При цьому під капотом встановлено 2,0-літрову турбовану “четвірку”, оснащену фірмовою системою VTEC, відтак, силовий агрегат скомпонований з 6-ступеневою механічною коробкою передач видає 310 к. с. і 400 Нм. Це зумовлює надзвичайні показники для такого рівня авто: максимальна швидкість складає 270 км/год, а спринт до 100 займає лише 5,7 с. Автомобіль чудовий,але у нашій країні традиційно постає питання місця випробування усієї цієї потужності…