Раніше ми писали про організації, які повинні забезпечувати хороший стан доріг, однак цього не роблять, а сьогодні поговоримо про іншу проблему – пробки. Точніше, методику їхнього вирішення, якою є такий собі Hum Rider. Єдина проблема, що цю методику вигадали в США, однак допоможуть будь-кому, хто не бажає годинами стояти, дивлячись у зад іншому авто.

Продемонструвати свій винахід в Америці вирішили на базі позашляховика Jeep Cherokee. Його назвали Hum Rider і оснастили спеціальною системою, завдяки якій кузов авто може піднятися над дорогою на висоту до 3 м. Єдине, за чим доведеться слідкувати водію – це за простором для проїзду коліс зі стійками. Таким чином більшість тягнучок і пробок перестають становити яку-небудь проблему.

Hum Rider

Нова конструкція підвіски збільшує вагу автомобіля до 4 т.

Разом із тим система важить досить багато – з нею Hum Rider важить цілих 4 тонни. Однак про серійний випуск самої моделі не йдеться, оскільки це скоріше демонстраційний зразок для комплексної системи Verizon Hum. Крім вказаної функції, вона буде корисною для власників старих авто: електроніка передасть на телефон інформацію про неполадки в авто, у випадку необхідності звернеться в службу допомоги, а також виконає функції навігатора (побудова маршруту, знаходження вільних паркомісць). Тепер ми знову маємо про що помріяти.

Джерело: MMR