Тюнінгове ательє G-Power представило «найшвидший седан у світі» – Hurricane RR. Він оснащений переробленим 10-циліндровим двигуном від М5 потужністю 800 к.с. і розганяється до позначки 372 км/год. Команда G-Power знову перевершила сама себе: в кінці 2008 року їх 705-сильний G-Power Hurricane RS розвинув 367,4 км/год і забезпечив титул “найшвидшого седана в світі”.

фото G-Power Hurricane RR

Через два роки фірма, що займається тюнінгом, обігнала свою же найкращу модель.

Новий G-Power Hurricane RR, оснащений повністю переробленим двигуном V10 потужністю 800 к.с., розігнався на тестовому треку до швидкості 372 км/год – це новий світовий рекорд для седана. Безліч тюнінгових поліпшень, аж до дрібниць, плюс два компресори ASA, які, до речі, використовувалися і в попередньому рекордсмені. Навіть зараз вже легко помітити, що додаткові зміни в двигуні G-Power дозволять йому в майбутньому розвинути потужність 900 к.с. Для досягнення такої потужності 10-циліндровий двигун від M5 перебрали повністю: серійні поршні, поршневі пальці і шатуни замінили на нові, високоміцні. Переписали і програмне забезпечення блоку управління двигуна.

фото G-Power Hurricane RR

В результаті G-Power M5 отримав такі показники: потужність – 800 к.с., максимальний крутний момент – 800 Нм, розгін до “сотні” – менш 4,4 сек.

G-Power пропонує модель M5 Hurricane RR вже в повністю готовому вигляді, але будь-який M5 – седан або універсал – може бути модифікований за допомогою додаткових компонентів.