Нехай радіють фанати південнокорейської марки Hyundai, які люблять почувати себе оригінальними – схоже, одноособовому пануванню Nissan Juke у сегменті молодіжних стильних кросоверів прийшов кінець. І цей кінець наблизила саме Hyundai, плануючи випустити аналогічний за стилістикою автомобіль, що має успадкувати дизайн концепт-кара Intrado. Хоча, як на мене, концепт-кар доволі непогано успадкував основні лінії того ж Nissan Juke.

Hyundai Intrado, Hyundai Creta, Nissan Juke

Дизайнери дійсно зуміли надати концепту Intrado свіжості та молодіжності, однак без запозичування від Nissan Juke не обійшлося

Попри доволі гарну назву Intrado все вказує на те, що на серійній машині її не використовуватимуть. До речі, за габаритами модель можна зіставити з іншим автомобілем від Hyundai – Creta, який орієнтований на доволі широку аудиторію. Таким чином, нічого особливо нового в технічному плані новий Hyundai не покаже. Його козирем повинен стати відносно оригінальний дизайн, який водночас повторюватиме фірмову стилістику Hyundai, але виглядатиме по-свіжому.

Такі ж свіжі рішення компанія має намір застосувати всередині автомобіля – в інтер’єрі. А бонусом буде, зокрема, нова мультимедійна система, яка дозволить керувати деякими функціями нового Hyundai за допомогою власного смартфона у кишені. Практично і по-молодіжному.

Керованості обіцяють надати спортивного характеру, а от у відповідності із сучасними трендами кросовер Hyundai матиме гібридний силовий агрегат, що дозволить трішки економити на кожній сотні кілометрів. Можливо, саме останнє і буде тією ключовою відмінністю від Nissan Juke, яка зіграє на користь корейця.