Overfinch – британська тюнінгова компанія, яка в усі часи залишалася взірцем бездоганного стилю і останні 38 років займається випуском продукції класу «люкс» і доопрацюванням до ідеального стану автомобілів марок Range Rover і Land Rover. Новий Range Rover Sport 2014 року отримав ексклюзивний аеродинамічний пакет, який виділяє автомобіль із загальної маси інших авто. Від машин, що виходять з конвеєра, тюнінгована версія Range Rover Sport відрізняється модифікованими денними ходовими вогнями зі світлодіодів підвищеної яскравості та інтегрованою в задній бампер вихлопною системою. Крім цього, тюнінг-ательє надає можливість вибору серед великої кількості моделей колісних дисків діаметром до 23 дюймів. Перетворення зовнішнього вигляду завершують розташованим на капоті й на задніх дверях написами Overfinch.

А під капотом можна побачити 5-літровий V8, який отримав перепрограмований електронний блок управління і нову випускну систему, завдяки чому потужність повинна збільшитися до 560 к.с.

Як додаткову опцію, компанія Overfinch пропонує для замовлення величезний асортимент доповнень, що складається з різноманітних фірмових елементів і унікальних колірних рішень для кузова. Для поліпшення салону автомобіля компанія пропонує безліч оздоблювальних матеріалів найвищої якості, серед яких виділяється натуральна шкіра різноманітних відтінків і деревина рідкісних порід. Ще більшої індивідуальності салону додають крісла з різноманітними візерунками, а також з можливістю вибору різних варіантів прошивки на сидіннях і торпедо.

Офіційно компанією планується випускати до ста примірників модифікованих позашляховиків щорічно, і вона заявляє, що їх доопрацювання робить автомобіль найрозкішнішим позашляховиком у світі.