На Женевському автошоу було представлено, можливо, найпотужніший і найшвидкісніший автомобіль у світі – Koenigsegg Regera. Чому можливо? Та тому, що точної інформації немає: хтось каже, що у нього 1500 к. с., а хтось, що доходить і до 1700 к. с.. А автовиробник хитрує і каже, що більше 1500 к. с.. Це як? 1501?

Тим не менше, новий суперкар вийшов справді суперкаром! Лише погляньте на його, вже традиційні для шведів, аеродинамічні форми. Заднє антикрило і заслони у передньому бампері здатні штучно змінювати своє положення задля кращої обтічності авто. Кліренс змінний і на найбільш екстремальних швидкостях здатен зменшуватися аж до 85 мм.. хм, тут в селі серед своїх цією машиною не похизуєшся, бо вона до жодного не доїде. В нашій країні і в місті можна про неї забути. Лише на треку, та й то є ризик зачепити щось дном.

фото Koenigsegg Regera, електромобіль

Суттєвою відмінністю від інших суперкарів Koenigsegg буде провід, що тягнутиметься до зарядки на парковці

Силовий агрегат складатиметься з чотирьох двигунів – стандартного 5,0-літрового V8 із подвійним турбонаддувом потужністю 1085 к. с. і трьох електромоторів. Сумарно й виходитиме та віддача десь у 1500 к. с.. Цього якраз вистачить для динаміки у 20 с… до 400 км./год.! При цьому до “сотні” дехто вказує 2,8 с., що також доволі непогано. Попри таку воістину диявольську потужність обіцяють, що авто завдяки спеціально налаштованій системі стабілізації, активному шасі й досконалій аеродинаміці буде гарно керуватися і слухатиметься команд водія. Цікаво, що лише на електриці машина буде здатна поїхати цілих 30 км. Гадаю, це дуже непогана цифра, скажімо, для треку, коли не хочеться палити бензин в агресивному режимі. Правда й потужність буде суттєво менша.

фото Koenigsegg Regera, електромобіль

В салоні розкіш і світлі тони

Протягом найближчих 5-6 років планується виготовити всього 80 екземплярів цього пса на дуже слабкому ланцюгу. Автомобіль коштуватиме 1,89 млн. доларів. На наші гроші це буде всього лиш 44 720 424 грн.. Regera, до речі, зі шведської перекладається як “царювання”. Судячи з усього, царювання не лише серед електрокарів, але й серед усіх автомобілів у категорії “ціна”.