Не лише власникам Maybach з невідомих причин не вистачає потужності їхніх титанічних машин. Виявляється 377 кВт і 1020 Нм із 6,75-літрового V8 для Bentley Mulsanne також не “айс”. Тому британці пішли давно проторованою дорогою і збільшили ці характеристики 395 кВт і 1100 Нм у версії Mulsanne Speed!!! Хоча навіщо тут знаки оклику?.. Скажіть, Ви б змогли відчути збільшення потужності на 20 кВт у цьому випадку? Ось і я сиджу думаю – одна справа “Запорожцю” накинути 1-2 коняки, так там одразу за спиною звір прокидається, а інша справа, коли твій розкішний болід не має хіба що крил, аби доставити тебе на Місяць.

Тим не менше машина є, і вона далеко не погана. Ця 5,6-метрова “баржа” розганяється до 100 км./год. за 4,9 с., а максималка складає цілих 305 км./год. Якщо це Вас не вражає, то просто уявіть, що повз пролітає цілий будинок на колесах. До речі, колеса у Bentley також визначні – 21-дюймові на легкосплавних дисках. Це саме те, що зовні відрізняє версію Speed разом із затемненою сітчастою решіткою радіатора і затіненими фарами та задніми ліхтарями. Якщо ж Ви не звернете на ці нюанси увагу, то дверні пороги вже точно нагадають, що сідаєте саме у Mulsanne SPEED, а не якийсь там нещасний “Контіненталь ГеТе” чи “Флаїнг Спур” для простих мільйонерів.

Всередині машина зустріне пасажирів розкішною двотонною обивкою з прострочкою, карбоновими вставками, аудіосистемою на 2200 Вт, WiFi, жорстким диском на 60 Гб, висувними столиками з електроприводом, що спеціально зроблені під формат iPad, охолоджувачем для напоїв, а також зробленими на замовлення склянками для шампанського (напевно це перший автомобіль, в якому так тонко натякають, що в ньому можна жорстко бухати).

Ціна на цей лімузин поки невідома, але точно відомо, що вартість звичайного простяцького Mulsanne всього 662,857$.

Bentley Mulsanne, інтер'єр

Вже скільки років цій легендарній марці вдається поєднувати аристократичний шарм минулих років із сучасними технічними інноваціями