Компанія Audi показала на минулому автошоу в Парижі концепт-кар Audi Quattro, випущений на честь тридцятирічного ювілею легендарного автомобіля, який виступав у чемпіонаті з раллі в 1970—80-х XX століття.

фото Audi Quattro Concept

Цей прототип побудований на базі моделі RS5, а за своїми габаритними розмірами він досягає 4,28 метри в довжину, 1,86 метри у висоту і 1,33 метри завширшки. Довжина колісної бази становить 2,60 метри, що на 150 міліметрів коротше показника машини-«донора». Крім того, кузов автомобіля майже цілком виготовлений з алюмінію, а капот, задні двері та деякі інші елементи виконані з карбону. В результаті, маса машини дорівнює 1300 кілограм.

Під капотом концептуального quattro знаходиться 2,5-літровий п’ятициліндровий турбодвигун, що розвиває 408 кінських сил. Максимальний крутний момент цього силового агрегату становить 480 Н•м. За інформацією з Audi, прототип здатний розігнатися з нуля до ста кілометрів на годину за 3,9 секунди.

фото Audi Quattro Concept

Крім того, автомобіль отримав повнопривідну трансмісію quattro останнього покоління на базі диференціала з коронними шестернями і з активним заднім диференціалом. Інші відмітні особливості концепту представлені установкою в салоні всього двох крісел, які притому на 40 відсотків легше серійних, використовуваних на RS5, чотирьохточкові ремені безпеки і повністю цифрова приладова панель без використання аналогових елементів. Крім того, Audi quattro обладнаний системою, яка здатна «читати» стенограму маршруту навігаційної системи на манер раллійного штурмана. Ось такий унікальний автомобіль вийшов.