Все більше автовиробників випробовують себе на ниві електромобільного виробництва, але не в усіх виходить вдало. На ваш розгляд пропонується така спроба від китайського автовиробника Lifan. Компанія випустила спеціальну версію свого седану Lifan Solano у електричному виконанні.

Дизайн електричного Solano не має відмінностей від звичайної модифікації седана. Єдина відмінність – це наявність в підкапотному просторі електродвигуна, здатного генерувати потужність відповідну 80 к.с.. Ємності батарей достатньо, щоб автомобіль здолав відстань у 155 кілометрів (але це цифри виробника, і реальна відстань при відносно-динамічному пересуванні буде не більше 120 км на свіжих акумуляторах).
lifan solano, lifan 620ev, електромобіль ліфан
Вартість Lifan 620 EV на внутрішньому ринку КНР стартує з позначки в 144000 юанів (близько 544000 грн.) – і це зі знижками від держави, що вітає покупку екологічно чистого транспорту (знижка може становити максимум 90 000 юанів). Варто зазначити, що стандартний седан Lifan 620 з бензиновим 1,5-літровим 94-сильним двигуном пропонується за ціною від 51 000 юанів (що приблизно становить192000 грн).

Зі свого боку зауважу, що ціна, яка стартує з 20 тисяч доларів за китайський електромобіль (а це без оподатковування при ввезенні в Україну!) – зависока ціна, як для транспортного засобу, що може проїхати лише 120 км на одному заряді.

Інформація подана на основі статті automotoclub.info