Багато з нас захоплюється автомобілями Maserati, але останнім часом їхній прогрес дуже слабко виявляється. Ми бачимо класні екземпляри, однак вони занадто традиційні й можуть вже не цікавити любителів новацій та чогось кардинально нового. Схоже, що тепер у Maserati з’явиться щось дійсно нове, адже головний інженер компанії Роберто Фіделі заявляє, що до кінця цього десятиліття можуть представити цілих дві версії… концепту Maserati Alfieri.

Maserati Alfieri, Porsche 911, Jaguar F-Type, Роберто Фіделі, Женева

Автомобіль втілює в собі водночас класичні риси автомобілів Maserati та новаторські лінії

Ясна річ, першою версією буде спорткупе з божевільним бензиновим мотором. Щоправда, не таким божевільним, яким він був на самому концепті, адже на серійнику замість V-подібної “вісімки” стоятиме така ж “шістка” з турбонаддувом. Презентація такої можифікації запланована на 2019 рік. Нагадаємо, концепт Alfieri було презентовано у Женеві ще 2014 року.

Maserati Alfieri, Porsche 911, Jaguar F-Type, Роберто Фіделі, Женева

Салон спорткупе максимально спрощений і функціональний

А от справжня цікавинка очікує фанатів Maserati ближче до 2020 року, адже це має бути електрична модифікація. Подразниками вочевидь виступили вже існуючі електромобілі Porsche 911 i Jaguar F-Type. Можливість створити дві принципово різних модифікацій стала реальною завдяки новій платформі, перед якою першопочатково ставили такі вимоги, тож чекаємо електромобіль Maserati Alfieri.

Читайте також історію створення універсала Lamborghini LM002 Estate, який вийшов у обмеженому тиражі в нашій публікації.