Британська компанія McLaren останнім часом перебуває в ударі, тепер на Нью-Йоркському автошоу вона хоче представити конкурента автомобіля легенди Porsche 911 – купе 570S. Це буде машина зі спеціальної лінійки Sport Series, яка повинна перетягнути покупців вже визнаних Porsche 911 Turbo S i Audi R8 Plus.

фото McLaren 570S 2015, New-York car show, Нью-Йоркське автошоу, Porsche 911 Turbo S, Audi R8 Plus

Форми задньої частини намальовані в новітньому стилі McLaren

Число у назві моделі означає потужність спорткара, яка складає 570 к. с., а момент дорівнює 600 Нм, які вичавлюють з 3,8-літрового твін-турбо двигуна V8. На ведучу задню вісь усю цю потугу передає 7-ступенева коробка передач з двома зчепленнями. Треба визнати, показники авто видатні – до 100 км/год воно розганяється всього лише за 3,2 с., а 200 досягне лише за 9,5 с. Максимальна швидкість при цьому не обмежена електронними вудилами, тому сягає 328 км/год!

фото McLaren 570S 2015, New-York car show, Нью-Йоркське автошоу, Porsche 911 Turbo S, Audi R8 Plus

Інтер’єр виконано аскетично, але спортивно. Оздоблення салону типове для спорткарів, якусь ізюминку виділити важко

Детальніше про авто виробник обіцяє розповісти після презентації машини у Нью-Йорку, при цьому до кінця року вже повинні початися продажі суперкара у рідній йому Британії. Ну а ми переконані, що в нашій країні також знайдуться поціновувачі такої екзотики, хоч і немає належних доріг для тесту цієї тачки.