Тюнінг-ательє SR Auto Group з Канади вперше взяло на доопрацювання E-Class від Mercedes-Benz: модель E550 4Matic в рестайлінговому виконанні. Респектабельний німецький седан оснастили всього лише новим комплектом коліс і заниженою підвіскою. На думку майстрів канадської компанії такого доопрацювання багатьом може бути достатньо.

фото Mercedes-Benz E550 4Matic

Арки коліс цієї машини завдяки значному заниженню ходової частини щільно накривають трохи увігнуті диски Vossen CV3 з розміром 20х8,5 дюймів для коліс передньої осі і 20х10 дюймів для коліс ззаду. П’ятиспицьові диски коліс срібного кольору одягнули в дуже низькопрофільні покришки. Таке рішення разом з регулюючими койловерами підвіски призвело до помітного зниження дорожнього просвіту. Така спортивна постава Mercedes-Benz E550 4Matic забезпечила машині ще більш гостре управління.

На цьому тюнери вирішили зупинитися і ніяких втручань у технічну складову більше не здйснювали. Незмінним залишився і кузовний обвіс та інтер’єр. У зв’язку з відсутністю уваги до автомобіля фахівців цього проекту, під капотом зберегли 408-сильний силовий агрегат V8 робочим об’ємом 4,7 літра.