Німці з Larte Design представили на суд громадськості свій Mercedes-Benz GL Black Crystal. Масивний позашляховик отримав агресивний обвіс, комплект нових колісних дисків, а також збільшення потужності силової установки і нову вихлопну систему.

Дизайн передньої частини Мерседеса досить грунтовно переробили. Головна роль тут відводиться величезному «щиту» центральної решітки радіатора, в той час, як малюнок великих повітрозабірників переднього бампера виконаний в такому собі «кристалічному» стилі. Доповнили все це парою смуг світлодіодів вогнів ближнього світла.

Mercedes-Benz GL Black Crystal

Боковини позашляховика отримали солідні бічні «спідниці», накладки на задні двері і розширювачі колісних арок. В останніх, до речі, красуються нові легкосплавні колісні диски розмірністю 11×22 дюйми. Все перераховане тільки додало ще більше до ширини і без того немаленького Мерседеса, зробивши його масивнішим і монументальнішим.

Mercedes-Benz GL Black Crystal

Задній бампер, крім двійки спарених насадок глушників вихлопної системи і дифузора, отримав дублюючий стоп-сигнал по центру. Рішення це має явний відсил до болідів Формули-1.

Mercedes-Benz GL Black Crystal

Що стосується двигуна, то розташований під капотом дизельний V6 після певних доопрацювань отримав у своє розпорядження 290 к.с. і 690Нм максимального крутного моменту. У стандартній версії показники становили 258 к.с. і 620Нм.