Нещодавно світ облетіла звістка про співпрацю між Мерседес Бенц і всесвітньо відомою службою таксі Uber. Німецький концерн Daimler надасть сервісу Uber автомобілі Mercedes Benz, оснащені безпілотними технологіями. Саме престижем та комфортом усім відомі автомобілі Mercedes. Class (модель) однак наразі точно не відома. Це точно буде не Mercedes AMG.
Поки що багато дрібних деталей цієї угоди тримаються в секреті. Але сьогодні ми знаємо напевно, що німці відправлять деякі автомобілі Mercedes-Benz з автономними технологіями на роботу в таксопарк Uber.
Поки не зовсім зрозуміло, про які саме моделі йде мова. Ймовірно, попрацювати перевізником доведеться оновленому сімейству E-Class – саме в цих автомобілях компанія розвиває передові технології напівавтономного управління.
Mercedes Benz, Mercedes AMG, Mercedes Class, Мерседес Бенц
Крім того, новий Mercedes Class E став першим у світі серійним автомобілем Mercedes Benz, який може легально тестуватися в автономному режимі на міських дорогах. Компанія Мерседес Бенц отримала на це офіційну ліцензію і тепер може проводити випробування на території штату Невада будь-яких таких Mercedes, AMG не виключення.

Ця угода є унікальною за своєю суттю. Це перший випадок, коли сторонній автовиробник самостійно розробляє автопілот, а потім просто надає готові автомобілі в уже існуючий парк Uber.

«Як винахідник автомобілів, концерн Daimler прагне стати лідером в області автономного водіння – це один з найбільш захоплюючих аспектів в переосмисленні мобільності», – сказав глава Mercedes-Benz Cars Дітер Цетше.
Mercedes Benz, Mercedes AMG, Mercedes Class, Мерседес Бенц
Він розповів, що компанія Mercedes Benz дотримується концепції, яка отримала назву CASE, що складається з чотирьох складових: Connectivity, Autonomous driving, Sharing і Electric. Якщо коротко, то автомобіль Мерседес Бенц, що ідеально підходить під цю концепцію, це електромобіль з автопілотом, який доступний для замовлення поїздки – каршерінг майбутнього по-німецьки. Звісно, пізніше це можуть стати різні моделі Mercedes, AMG не виключення. Та й модельна лінійка велика у Mercedes – Class C, A, B та інші, які найвірогідніше стануть доступні для автономного водіння.
Також на весняному OldCarLand-2018 ми зустріли один із найнепересічніших лімузинів на базі старого Mercedes-Benz S-Klasse!
А от персонажу нашої наступної публікації таксі не потрібне, адже він на своєму авто за 140 000 доларів на євробляхах і так почувається чудово в Україні!