За інформацією, наданою агентством Bloomberg, Mercedes збирається широко виходити на ринок електромобілів. Зокрема, відомо про запланований вихід двох SUV (кросоверів) і двох седанів у новій брендовій лінійці, спеціально створеній для електромобілів.

Відомо, що інженери Mercedes працюють над електромобілями вже певну кількість років і отримали достатньо досвіду для випуску в світ цілої лінійки електромобілів. На жаль, Mercedes досі не озвучив як назву нового бренду, так і команди, яка над ним працює. Ми впевнені, що ця інформація буде представлена нам на Паризькому автошоу, що відбудеться 1-16 жовтня.

Попередньо, можна пофантазувати над автомобілями, які будуть анонсовані:

  • кросовер, який повинен конкурувати з Tesla Model X, із пробігом у 500 км. на повному заряді скоріше за все буде виконаний у стилі GLC-Class, хіба що з більш «кросоверними рисами». За словами Дітера Цетше, представника правління Daimler AG, Mercedes планує представити новий електромобіль на цьогорічному автошоу в Парижі, й ми очікуємо представника саме цього класу;
  • два седани, вочевидь, будуть випущені на адаптованих платформах E-Class та S-Class, і, судячи з усього, не будуть представлені на згаданому автошоу;
  • по третьому кросоверу, на жаль, ми не маємо навіть орієнтовної інформації, тому залишається лише гадати, який саме автомобіль це буде.

Наш портал дуже сподівається, що Mercedes-Benz вистачить натхнення представити дійсно цікаву назву бренду електромобілів, а не використовувати кальку на яблуневу компанію в стилі iBenz.

Новину подано на основі інформації отриманої від Bloomberg.

А поки штутгартська компанія планує завойовувати світ своїми електромобілями, в Україні шанувальники Mercedes-Benz привозять на ретрофестиваль OldCarLand справжні ікони стилю від марки!

Електромобілі електромобілями, однак Mercedes-Benz асоціюється в першу чергу з потужними автомобілями. А от з чим він не асоціюється, то це з євробляхами, однак один наш співвітчизник таки поєднав непоєднуване…