Консервативній німецькій марці Mercedes-Benz  не сидиться на місці через успіхи своїх конкурентів, тому вони нашвидкуруч створюють аналоги до їхніх культових моделей. Раніше ми вже писали про новий Mercedes-Benz GLE, який майже повністю повторює обриси BMW X6. Тепер же мерседесівські “креативщики” вирішили продублювати популярну модель Audi TT.

Якихось конкретних даних щодо того, як виглядатиме майбутній спорткар і яка у нього буде назва, немає. Відомо лише, що компактний дводверний автомобіль з’явиться у гамі штутгартців у 2019 році, тому чекати більш детальної інформації доведеться ще довго. Тим не менше очікується, що машина отримає платформу найменшого з представників преміум-марки – A-Klasse, відтак, чисто теоретично, під капотом буде бензинова і дизельна лінійка від 82 до 360 к. с.. Щодо малопотужних моторів звісно ж з’являються сумніви, однак потужність 360 “коняк” виглядає більш правдоподібно, хай це й буде стосуватися найнафаршированішої версії автомобіля.

На ближчу перспективу націлені нове купе C-Klasse Coupe і його “стероїдна” версія С63 AMG, які з’являться восени на автосалоні у Франкфурті. Ми ж досі очікуємо GLE, щоб на власні очі переконатися, наскільки машина оригінальна, а наскільки копіює існуючу від баварців.