Схоже, що настав час оновлення одного з легендарних позашляховиків – Mitsubishi Pajero Sport. Такий висновок напрошується з огляду на наявні шпигунські фотознімки закамуфльованої машини від видання Autoevolution, яка логікою дизайну і загальними пропорціями надзвичайно сильно нагадує саме таку модель японської марки. Вочевидь, рама з конструкції авто також нікуди не подінеться. Зважаючи на специфіку попереднього покоління, “обличчя” машина запозичить у свого ще більш утилітарного брата – пікапа L200, а задня оптика, імовірно, отримає не горизонтальне розташування, а скоріше вертикальним блоком. Спеціалісти не виключають також можливості втілення на новій машині Х-подібного передка, на зразок концепту Concept-S. Очікуємо, що мотор, також традиційно, перейде від L200 – це має бути вдосконалена 2,4-літрова четвірка (4N15), особливістю якого, зокрема, буде покращена екологічність, адже викиди CO2 мають бути зменшені на 17%.

фото Mitsubishi Pajero Sport 2016, L200, Concept-S, new, новий

Вже котре покоління цього автомобіля притримується однієї стилістики, здобуваючи при цьому актуальні, цікаві дизайнерські елементи

А очікуючи нове покоління славнозвісного позашляховика, пропонуємо ознайомитися з нашим детальним тест-драйвом Mitsubishi Pajero Sport нинішнього покоління, який здивував нас своєю безтурботністю до того, яке покриття у нього під колесами.

фото Mitsubishi Pajero Sport 2016, L200, Concept-S, new, новий

Прообраз і база для усіх Pajero Sport – пікап L200