Ви, певно, могли подумати про якийсь новий Porsche Cayenne GTS чи BMW M3 GTS, але мушу Вас запевнити, що цими машинами палітра моделей з приставкою GTS не обмежується. Традиційно китайці, вкладаючи у свої авто найкращі технологічні здобутки розвиненого й цивілізованого світу, рухаються семимильними кроками в напрямі до покращення і розширення гами пропонованих на ринку транспортних засобів саме китайського виробництва. Те ж сталося і з модерновим кросовером MG GTS.

MG GTS, китайський кросовер

Як для китайця машина має надзвичайно стильний та динамічний профіль

Перше, що зацікавлює – це платформа, на якій буде побудовано цей автомобіль. Вона, так би мовити, масштабована, а відтак стане передвісником інших кросоверів цієї марки, але інших розмірів. GTS же матиме в довжину 4500 мм, в ширину і висоту по 1675 мм. і складе конкуренцію таким вже існуючим китайським “позашляховичкам”, як Chery Tiggo чи Geely Emgrand X7. Але як можна простежити на фото – британський китаєць матиме більш спортивний дизайн, який є чимось середнім між уже відомими новими легковими моделями MG та свіжим Nissan Qashqai.

MG GTS, китайський кросовер

Ззаду особливо сильно простежується подібність до Nissan Qashqai

Однак движок буде стояти “нехилий”: передбачається бензиновий 2,0-літровий потужністю 217 к. с. і обертовим моментом у 350 Нм. Зрозуміло, що розгін також буде пристойний – всього 8 с. до “сотні”. “Паруватиметься” двигун із 6-ступеневою коробкою передач і комплектуватиметься в залежності від побажань покупця або переднім, або повним приводом. Як бачимо, китаєць вже майже британець. Чи британець, але ще китайський?..