Mercedes-Benz Vito став невід’ємною часткою модельного ряду німецької преміум-марки, але хорошого ніколи не буває забагато. Тим паче кожен ринок насправді потребує щось своє, щось підлаштоване під його вимоги. Ось так і виникла новинка Mercedes-Benz Metris – той же Vito, але для Америки.

фото Mercedes-Benz Metris 2015

Як не дивно, але новий мінівен був презентований не на Женевському автошоу 2015, про який ми останнім часом писали у кількох статтях підряд, а на NTEA Work Truck Show 2015 в Індіанаполісі, що пройшло 4 березня. На машині не буде більш звичного для нас, європейців, дизельного мотора, а стоятиме такий улюблений усіма американцями бензиновий. Це 4-циліндровий M274 cкромного об’єму – 1,9 л., але потужності у 211 к. с. і обертового моменту в 350 Нм. має вистачити для сімейного середньостатистичного американського споживача. Фірмова мерседесівська трансмісія 7G-tronic буде доповнювати силовий агрегат.

фото Mercedes-Benz Metris 2015

В якості опції буде доступна система для більш економної їзди Start/Stop. Бус почнуть продавати у Сполучених Штатах аж восени 2015 року, а саме у жовтні. При цьому ціна базового вантажного фургона Cargo Van коштуватиме 28 950 доларів, тоді як пасажирський Passenger Van – 32 500. Досить багато, навіть як для американського ринку, але там люблять європейські авто за їхню вищу якість, тому й ціна адекватна реаліям. Що у цьому випадку порадити нашим співвітчизникам?.. Продати мішок картоплі, привівши ціну до нинішніх, поїхати в Америку, придбати собі невеличкий маєток і цей Mercedes-Benz Metris. Якраз десь має вистачити. Жарт, звісно, але істина десь поруч. Розцінки на товари у нашій бідній країні та цивілізованих західних країнах давно стали предметом численних анекдотів.