Добре відомий у Європі симпатичний малюк Opel Adam хочуть більше глобалізувати, тож, попередньо, наступне покоління може здобути не лише оновлену зовнішність і технічну начинку, а й іншу “лейбу” на радіаторній решітці. Вважається, що за донора візьмуть американський Buick. Таке рішення корпорація GM планує втілити орієнтовно у 2018 році. Одразу видно, що за кермо американським кораблем стала жінка: увагу звернули на одного з найменших представників моделей німецької компанії. До того ж, схоже, що і американці починають розуміти, що компактні розміри також можуть бути крутими, адже чому б цей автомобільчик хотіли презентувати в консервативних Сполучених Штатах?..

Варто зазначити, що цей крок може й не виявитися таким уже пустим та нелогічним. Вже багато моделей Opel продаються в Америці під місцевими назвами. І колись одна з найзбитковіших компаній концерну нині посідає друге місце за популярністю після Chevrolet. Наприклад, Buick Cascada явно натякає на походження від Opel Cascada – досить симпатичного, однак далеко не гігантського кабріолета. Однак модель Adam другого покоління таки може зазнати суттєвих змін, зважаючи на більшу територію поширення, зокрема, це може стосуватися оснащення.

Opel Adam може стати найменшою в історії компанії Buick моделлю, яку коли-небудь продавали під цією торговою маркою. За її рахунок планують залучити до своїх прихильників більш молодшу аудиторію, а зважаючи на не надто високі ціни навіть на нові авто – вартість машини може скласти “копійки”.