Сьогодні гарна новина для тих, хто в пошуковику найчастіше вбиває jgtkm. Адже з’ясувалося, що на відміну від концерну VW, автомобілі Opel не мають системи, яка навмисно занижує реальний показник шкідливих елементів у вихлопі. Причому це стосується як дорогих моделей, так і авто середньої вартості на зразок Опель Астра.

Opel, Opel Astra, Opel H, Опель Астра, Опель Вектра, Land Rover, автомобілі Opel

На радість поціновувачам Opel ця марка не втрапить у такий же скандал, як VW

Такий обнадійливий висновок зробили французи із Головного управління з конкуренції, споживання та попередження шахрайства. І це зрозуміло, адже компанія, як і всі виготовлені автомобілі Opel, по суті належить американському концерну GM, а Америка славиться своїми жорсткими вимогами до екологічності авто.

Opel, Opel Astra, Opel H, Опель Астра, Опель Вектра, Land Rover, автомобілі Opel

На відміну від українських зібрань та нарад, європейські проходять без таких нудьгуючих та сумуючих облич – там беруться за справу серйозно і по факту, тож їхнім висновкам можна довіряти

Автомобілі Opel: нюанси перевірки

Причина, через яку під перевірку підпали автомобілі Opel, полягала у загальній паніці екологів та “зелено” налаштованих людей, у яких на пам’яті ще прокол з компанією VW. Перевіряли дизельні двигуни.Та французьке Міністерство економіки та фінансів було змушене визнати, що проблем у Opel немає.

Opel, Opel Astra, Opel H, Опель Астра, Опель Вектра, Land Rover, автомобілі Opel

У французькому Міністерстві економіки та фінансів також підтвердили, що автомобілі Opel проблем не мають

Офіційно висновок міністерства звучав так: “Головне управління з конкуренції, споживання та попередження шахрайства (DGCCRF) закінчило своє розслідування, яке стосувалося шкідливих викидів, що мають дизельні автомобілі Opel, що продаються у Франції. Зібрана та проаналізована інформація не дозволила виявити складу злочину по факту шахрайства”. Таким чином варто сподіватися, що і старенькі Opel Astra з Опель Вектра також були цілком екологічні.

Opel, Opel Astra, Opel H, Опель Астра, Опель Вектра, Land Rover, автомобілі Opel

Французька організація за останніх два роки видала не один висновок

Та лише автомобілями Opel уряд Франції не обмежився: “За час своїх розслідувань DGCCRF вже передало на розгляд правосуддя висновки про порушення відповідно до фактів шахрайства за результатами перевірок, які стосувалися Volkswagen (лютий 2016 року), Renault (листопад 2016 року), Fiat Chrysler та Peugeot-Citroen (лютий 2017 року)”.

Opel, Opel Astra, Opel H, Опель Астра, Опель Вектра, Land Rover, автомобілі Opel

За останні два роки через DGCCRF пройшли, зокрема, і дизелі VW

На фоні Opel цікаво те, що рідну французьку компанію Renault, вивели на чисту воду, адже там виявили занижені реальні дані у вихлопі дизелів. І більше того, підозрюється, що Renaut махлювало таким чином близько чверті століття. Тим цікавіше, коли справа дійде не до простих моделей Astra від Opel H покоління, а навіть до авто марки Land Rover…

А чим займалася компанія Opel протягом минулого століття ви можете дізнатися тут, переглянувши експозицію авто цієї марки на фестивалі OldCarLand-2016.

Поки ж у світі тривають екологічні війни, українці турбуються лише за те, щоб придбати гідний автомобіль для своєї сім’ї, яким може бути саме Peugeot 2008.