Планетою крокують бюджетники для країн третього світу. Ось і маловідомий у наших широтах концерн Perodua вирішив потішити “відсталих” світу цього черговою недорогою новинкою під назвою Bezza.

kk-auto.com.ua, Perodua Bezza, Axio, Daihatsu, Малайзія

Стандартна комплектація цього маловідомого бюджетника буде доволі непоганою, адже в неї вже входитимуть дві подушки безпеки, а також мультимедійна система

Для довідки, модель Bezza є малайзійським продуктом. Колись давно концерн намагався вийти на український ринок, однак все обмежилося показом на одному з автошоу, далі справа не пішла. Підозрюю, їхню нішу зайняли згодом китайські автомобілі.

kk-auto.com.ua, Perodua Bezza, Axio, Daihatsu, Малайзія

Задній ряд буде досить просторий. Вочевидь, в окремих комплектація пропонуватиметься навіть шкіряна обшивка сидінь

Раніше малайзійці виготовляли лише невеликі хетчбеки, а також компактвени. Таким чином зумовлювалася невелика ціна автомобілів. Це пояснюється також і тим, що 20% акцій володіє вже більш відома японська компанія Daihatsu, що відома саме компактами – як хетчами, так і невеликими кросоверами. Що стосується седана Bezza, то традиційно для нашого часу він не є розробкою з нуля. Побудована машина на іншій платформі Perodua – Axia. Габарити машини відповідають її призначенню: довжина – 4,15 м., ширина – 1,62 м., висота – близько 1,5 м. Багажник має доволі гідний об’єм – цілих 508 л.

Для машини пропонуватиметься два силових агрегати літражом на 1 та 1,3. Їхня потужність складає 67 і 94 к. с. відповідно, що не так погано, але й зірок з неба мотори не хапають.

Разом із тим, крім механічної коробки передач, нададуть можливість придбати авто з “автоматом”, а в стандартній комплектації вже буде дві подушки безпеки, а також сучасна мультимедійна система. Маю надію, що згодом автівки з Малайзії прийдуть і на наш ринок, хоч він і так переповнений бюджетними пропозиціями. Але так чи інакше свіжа кров не завадить.