Дизайн-концепція була придумана, щоб віддати данину пристрасті жителів Китаю до подорожей і вкотре підкреслити успіх підрозділу Bespoke у цій країні. Присвячений темі сучасної подорожі класу «люкс» Pinnacle Travel Phantom став втіленням найсміливіших дизайнерських рішень, високої якості та майстерності роботи майстрів підрозділу Bespoke, що знаходиться на батьківщині Rolls-Royce в Гудвуді (Англія). “Наші китайські клієнти знають, що якщо ми говоримо про Rolls-Royce, ми маємо на увазі Bespoke. Я з гордістю представляю модель Pinnacle Travel Phantom, яка стала втіленням любові жителів Китаю до подорожей і успіху підрозділу Bespoke у цій країні. Натхненний подорожами класу «люкс» дизайн цієї моделі демонструє виняткові можливості Rolls-Royce у сфері персоналізації автомобілів “, – заявив Торстен Мюллер-Отвос (Torsten Muller-Otvos), генеральний директор Rolls-Royce Motor Cars.

У відповідь на зростаючий попит з подорожей класу «люкс» компанія Rolls-Royce створила модель Pinnacle Travel Phantom, яка пропонує розкішну кольорову палітру екстер’єру та інтер’єру, вишукані матеріали для оздоблення салону і чудові декоративні дерев’яні мозаїки, майстерно виконані руками майстрів Bespoke. Перед нами автомобіль, що будить асоціації з трансконтинентальними подорожами на розкішних потягах.

Фахівці підрозділу Rolls-Royce Bespoke повною мірою проявили свою майстерність у Pinnacle Travel Phantom. Багатство двокольорової гами оформлення кузова, де колір «Madeira Red» доповнено нижніми боковими панелями, виконаними у кольорі «Silver Sand», передбачає враження від розкішного інтер’єру салону. Декоративна лінія в кольорі «Madeira Red», що йде вздовж кузова, викликає в пам’яті образ швидкісного поїзда і немов запрошує мандрівників вирушити назустріч пригодам. Доступні альтернативні кольорові рішення: «Infinity Black» у поєднанні з «Silver Haze» і «Melanite» у поєднанні з «Palladium».

Розкішна кольорова схема продовжується в інтер’єрі, де для оббивки сидінь, даху, стійок і дверних карт використана шкіра в кольорах «Morello Red» і «Seashell». Виконані зі шкір шотландських овець килимки в кольорі Morello Red гармонійно поєднуються з іншими елементами, що створює приємну атмосферу, яка розташовує навіть до найтриваліших подорожей. Розкішна вишивка в кольорі «Smoke Grey», виконана на сидіннях, продовжує тему розкішних подорожей і знову демонструє відточену майстерність кравців Rolls-Royce. Її сюжет перегукується з індивідуальним дизайном подушок для задніх сидінь, які забезпечують додатковий комфорт для пасажирів.

Головною родзинкою інтер’єру стало надскладне декоративне рішення за всю історію Rolls-Royce – дерев’яна мозаїка з мудрованим сюжетом. Використовуючи методи, схожі з методами виробництва розкішних меблів, фахівці Rolls-Royce домоглися досконалості, заснованої на гармонійному застосуванні сучасних технологій та ручної роботи. Для виготовлення кожного елементу майбутньої мозаїки був використаний лазер, що дозволило досягти абсолютної точності при фінальній збірці. Майстер акуратно збирає окремі шматочки мозаїки, точно слідуючи задумам знаменитих фахівців Bespoke. Якість настільки складної роботи оцінюється найретельнішим чином.

Мозаїка в моделі Pinnacle Travel Phantom складається з 230 декоративних елементів, що створюють неймовірний образ трансконтинентального поїзда, який мчить вперед, залишаючи за собою слід з клубів диму. Цей образ плавно перетікає з панелі приладів, відсіку для рукавичок і пасажирської панелі на пасажирські столики й дверні накладки. Той же мотив знайшов відображення і у вишивці на дверних картах, створеній з 24633 точних стібків.