26.08.2015 сталася одна неприємність на вулицях славетного міста Львова, яке нещодавно вирішило долучитися до “ополіцеювання” своїх правоохоронних органів. Як відомо, нова патрульна поліція покликана замінити жлобів у синій уніформі, які фактично самі постійно порушують правила громадського порядку і є звичайнісінькими кримінальними елементами, лишень з узаконеними повноваженнями. Та не завжди все одразу виходить. Будь-яка помилка, будь-який дріб’язковий проступок кидає величезну тінь на усю поліцію, тож від кадрів, які допускають такі помилки слід негайно позбуватися.

фото поліція Львів, ДТП, Україна, police

Напевно на своїх власних авто поліцейські також звикли паркуватися на тротуарі, щоправда, їх за це ніхто не штрафував.

Подібне порушення вчинив екіпаж нової львівської поліції з державним номером 1010, який чомусь припаркувався у недозволеному місці. Це при тому, що поряд на парковці було мінімум 3 вільних місця. Про це повідомляють самі львів’яни у соцмережі в групі “Моя нова поліція Львів”. Інцидент трапився за адресою вул. Чорновола, 65 біля магазину Ельдорадо.

Очевидець розповів, що не обмежився простим фотографуванням порушення, але також підійшов до патрульних і запитав, чому вони подають поганий приклад паркування, хоч поряд є вільне місце. На це йому відповіли, що насправді місця немає. Чоловік запропонував пройтися з ним, щоб він показав – можна стати і не на тротуарі. На це поліцейські відмовилися, сказавши, що у них немає часу, запропонували показати, коли вони повернуться. Повернувшись за 10 хвилин з базару і побачивши того ж пильного громадянина, почали шукати відмазки, чому вони могли так стати. Як результат, згадали, що залишивши для пішоходів мінімум 2 метри для проходу, автомобіль може стояти і на тротуарі. У цій ситуації є один мінус і один плюс. Плюс – поліцейські не втекли і не уникали розмови з людиною. Мінус – не визнали своєї провини. Тому висновок один – усіх нечесних кадрів слід виганяти з нової поліції.

Нагадаємо, ще 24 серпня 2015 року, у перший день своєї роботи, поліцейські потрапили у ДТП.